Вибір рубрики

Вироблення екологічно чистих продуктів

22.05.2024

Наші українські фермери зараз активно включаються в те, щоб зробити своє виробництво більш еко-дружнім, відповідаючи вимогам Європейського зеленого курсу. Це все про те, як зберегти природу і зменшити вплив на клімат. Але звісно, що на це треба трохи часу, не все ж відразу змінюється.

Тарас Висоцький, який зараз керує Міністерством агрополітики, розповів, що наші агровиробники вже й так чимало роблять для того, щоб виробляти екологічно чисті продукти. Вони і раніше це робили, а зараз ще й використовують різні державні програми, які допомагають малим фермерам працювати відповідно до екологічних стандартів.

Тарас також згадав, що через війну багато наших земель зараз забруднені. Але наші аграрії не здаються – вони вже готуються вирощувати такі культури, які не тільки допоможуть очистити землю від важких металів, а й вбиратимуть парникові гази. Це допоможе досягти глобальних еко-цілей і зробить нашу планету чистішою.

Отже, друзі, українські фермери на правильному шляху, і всі ми можемо пишатися тим, як вони дбають про довкілля!”

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше