Вибір рубрики

Вирощування лососевих видів риб

10.03.2024

FAO разом із Євросоюзом запускає програму допомоги для фермерів, які вирощують лососевих видів риб, щоб допомогти їм пройти через непрості часи війни та проблеми з поставками. Ця програма дасть можливість отримати корм для риб різного віку та на різних етапах вирощування. Але головна умова — немає бути боргів по податках і потрібно вчасно подати звіти.

Щоб подати заявку, треба звернутися до Державного аграрного реєстру до 17 березня 2024 року. Корм отримають у спецпунктах, але за транспортування доведеться заплатити самим. Та й подача заявки не гарантує, що допомогу одразу ж дадуть.

Програма розроблена для підтримки розвитку аквакультури, щоб рибництво не тільки вижило, а й розвивалося навіть у такий складний період. Працювати над цим будуть разом з Мінагрополітики, а також Державним агентством меліорації та рибальства. Отже, якщо ви у цій галузі — не проґавте шанс отримати підтримку!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше