Вибір рубрики

Виробництво м’яса птиці зросло

07.06.2024

Агрохолдинг МХП продовжує тримати марку і в першому кварталі 2024 року виробили майже 178,5 тис. тонн м’яса птиці, що відповідає результатам минулого року. А ось у їхньому європейському сегменті виробництво навіть зросло на 7% і досягло 34 тисяч тонн!

Що стосується продажів, то тут ситуація трохи інша: загальні продажі м’яса птиці трохи знизились на 10%, а експортні продажі скоротились на 12%. Але, з іншого боку, продажі переробленого м’яса птиці виросли на 19%, і частина цієї продукції, експортована за кордон, зросла майже в 2,3 раза!

В європейському сегменті компанії (Perutnina Ptuj) продажі м’яса птиці зросли на 16%, а продукції м’ясопереробки — на 6%.

Цікаво, що середня ціна на м’ясо птиці в Україні зросла на 6%, тоді як у європейському сегменті вона залишилася стабільною.

Агрохолдинг МХП — це не просто великий виробник курятини, але й компанія, яка контролює всі етапи виробництва, від зернових до готового м’яса. Завдяки такому підходу вони втримують лідерство на ринку і активно розвивають рослинництво.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше