Вибір рубрики

Виробництво печива відновили

01.06.2024

Компанія Mondelez радісно повідомила про повне відновлення виробництва печива Oreo на своєму заводі в Тростянці, що на Сумщині. Цей завод зазнав суттєвих пошкоджень під час російського вторгнення, але тепер, після ремонтних робіт, він знову в строю. Нагадую, що минулого року тут частково запустили виробництво шоколаду, а тепер на черзі — печиво.

Mondelez зазначає, що всі ласощі, які випускаються на цьому заводі, включно з печивом Oreo і шоколадними цукерками, залишаються на внутрішньому українському ринку або ж експортуються до країн, як-то Грузія чи Казахстан, але не до росії.

До того, як завод у Тростянці був відновлений, Mondelez тимчасово імпортувала Oreo в Україну. Це печиво — один з ключових продуктів компанії, зі збутом, що минулого року склав близько $4 млрд.

Mondelez International, до речі, — одна з найбільших у Північній Америці і друга за величиною в світі компанія з виробництва харчових продуктів. В Україні вона має два заводи: один на Київщині, де роблять чипси, і цей на Сумщині, де тепер знову виготовляють шоколад і печиво.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше