Вибір рубрики

Вирощування та експорт насіння

04.04.2024

Українським насіннєвим компаніям відкрили зелене світло для вирощування та експорту насіння сортів, які не зареєстровані в нашій країні, але мають благословення Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Це справжній прорив, адже тепер можна займатися насінням, яке раніше було недоступне для місцевого вирощування та експорту.

Якщо фермер мріє про таке насіння, то все, що йому потрібно зробити, це відправити заявку до Мінагрополітики з усіма необхідними даними та дозволом від країни, де цей сорт зареєстрований. І вуаля, шлях до вирощування та експорту відкритий!

Наразі міністерство вже дало зелене світло двадцятьом європейським сортам гібридної кукурудзи з Переліку сортів рослин ОЕСР. І це лише початок, адже в майбутньому планують розширювати список дозволених до експорту культур.

Також Україна взяла активну участь у Схемах сортової сертифікації насіння ОЕСР, які сприяють міжнародній торгівлі, зокрема у сфері хрестоцвітних, олійних, прядивних культур, цукрового та кормового буряків, а також трав і бобових. Це означає, що наші насіннєві компанії тепер можуть відчувати себе ще впевненіше на глобальному ринку, пропонуючи ширший асортимент продукції.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше