Вибір рубрики

Висадка розсади завершена

10.05.2024

Компанія «ПАЕК» завершила висадку розсади овочів на відкритому ґрунті, про що повідомила на своїй сторінці у Facebook. Юрій Кормишкін, засновник агрохолдингу, розповів, що для реалізації під брендом «СМАКОТА» висадили капусту, моркву, картоплю, цибулю , кабачки, салатний перець, буряк, баклажани, томати, гарбуз, диню та кавуни різного терміну дозрівання.

“Ми завершили висадку розсади перцю. Все, що було посіяно в теплицях, висаджено в поле. Кампанія завершена, але теплична робота триває — попереду вирощування овочів закритого ґрунту, два обороти тепличних огірків і томатів,” — ділиться планами Кормишкін.

У 2024 році під овочі та фрукти на відкритому та закритому ґрунті відведено близько 2000 гектарів земель компанії. «ПАЕК» планує частину продукції експортувати на європейський ринок. В компанії також інвестували в системи зберігання та транспортування, включаючи холодильники та власний авторефрижераторний транспорт для доставки в торговельні мережі.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше