Вибір рубрики

Вишневе та полуничне вина

03.03.2024

На Закарпатті є такий підприємець, Роман Гобан, який зробив крутий поворот у світі виноробства. Уявіть собі, він створив цілу лінійку плодово-ягідних вин! Так, вин з вишні та черешні, а потім ще й додав у свій асортимент яблука, горобину, полуницю і навіть кульбабу!

Роман розпочав свою виноробну пригоду з вирощування винограду в 2017 році і з того часу експериментує з різними сортами і техніками. Але не лише виноградом єдиним – він має ще й 20 соток саду з усілякими фруктами для своїх нішевих вин.

Найцікавіше, що виготовлення таких вин – справжній експеримент. Роман розповідає, що деякі ідеї просто «не зайшли», як от вино з шовковиці. Але ж інші – як вишня та полуниця – стали хітами продажів!

Він переконаний, що ключ до успіху – це здивувати людей чимось новеньким, не лише смаком, а й оригінальним дизайном. А ще Роман каже, що його вина не просто смачні, а й мають лікувальні властивості. Ну хто б міг подумати, що калина та чорноплідна горобина можуть бути не лише корисними, а й частиною вечері.Такі історії надихають, чи не так?

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше