Вибір рубрики

Витрати кожного українця

22.03.2024

Ось вам розповідь про те, як українці унікально витрачають свій бюджет у порівнянні з іншими країнами. Згідно з дослідженням компанії «Делойт», ми, українці, витрачаємо аж 66% своїх грошенят на їжу та необхідні платежі. Це майже як двічі більше, ніж середньостатистичний житель Землі! І тут ми лідируємо, адже в інших країнах така частка витрат набагато менша.

А от коли справа доходить до витрат на дозвілля, електроніку чи побутову техніку, то тут ми, наче скромні монахи. Тільки 2% нашого бюджету йдуть на каву з друзями чи новенький телефон, тоді як німці чи американці не скупляться витратити на такі речі значно більше.

Таке розподілення витрат говорить про нашу особливу обережність і пріоритет базових потреб. Але це також показник того, як важливо для нас забезпечити себе та свої сім’ї найнеобхіднішим, особливо в умовах, що склалися. Це нагадування про те, що в українців сильний дух та здатність адаптуватися до будь-яких обставин, навіть коли доводиться обмежувати себе в розвагах та покупках.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше