Вибір рубрики

Взаєморозуміння у молочному секторі

19.06.2024

Цікаво, що відбувається в молочному секторі України та Польщі? Нещодавно в місті Білосток відбулася дуже важлива зустріч, на якій українські та польські представники молочної індустрії підписали меморандум про взаєморозуміння. Це документ, що зміцнить їхню співпрацю, особливо в контексті євроінтеграції.

За словами Олександра Будніка, керівника напрямку тваринництва в ГК “Агрейн”, меморандум охоплює сприяння та підтримку молочного сектору України, формування спільних позицій і навіть розробку “Дорожньої карти євроінтеграції українського молочного сектору”. Ця карта включатиме конкретні кроки та механізми моніторингу прогресу.

Ця співпраця відкриває багато можливостей для обміну досвідом, знаннями та технологіями, що, без сумніву, зміцнить конкурентоспроможність молочних галузей обох країн на міжнародному ринку. А з 59 українськими компаніями, які вже мають дозволи на експорт до ЄС, цей крок обіцяє ще більше можливостей для розширення та зміцнення двосторонніх відносин.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше