Вибір рубрики

Взаємовигідне співробітництво

18.05.2024

Уявіть собі, як Україна і Чилі, два краї сидять разом за столом і думають, як їм краще співпрацювати. Україна каже: “Ми хочемо працювати разом більше! Ми можемо продавати вам багато цікавих товарів і залучити вас до інвестицій у нашу країну.” Чилі відповідає: “Так, ми теж хочемо більше працювати з вами, вкладати гроші і розвивати спільні проекти.”

На зустрічі в Чилі українська делегація говорила про те, як зробити їхню співпрацю ще кращою. Вони зустрілися з важливими людьми в Чилі, обговорювали, як можна виробляти більше товарів разом, і подивилися на сфери, де вони можуть допомогти один одному — як ось видобування корисних копалин, сільське господарство та виробництво.

Також вони говорили про цифровізацію та співпрацю в приватному та державному секторах. Чилі навіть готова поділитися своїм досвідом з Україною, а також співпрацювати в створенні спільних підприємств.

Вони домовилися працювати ще ближче на рівні торгових палат обох країн і розвивати інвестиції. І ще вони хочуть покращити логістику для експорту та допомогти Україні з її енергетичною інфраструктурою, яку постійно атакують.

Таким чином, здається, майбутнє між Україною і Чилі виглядає досить обнадійливо!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше