Вибір рубрики

Яблука на експорт у 2024 році

04.02.2024

Сьогодні дещо цікаве, що торкається експорту яблук з України. Володимир Гуржій, котрий керує компанією USPA Fruit, поділився декількома захопливими трендами на майбутній сезон 2023/24.

Перше, що він зазначив, це те, що ціни на експортні яблука, скоріш за все, не впадуть, а будуть або стабільними, або навіть трохи піднімуться. Він радить українським виробникам уважно ставитись до своїх розрахунків, адже зберігання теж коштує.

Другий тренд, про який він говорить, це розширення ринків збуту. Виглядає на те, що українські яблука будуть все частіше відправлятися до Центральної Азії через узбецьких операторів та до Іраку через турецьких операторів, а також на інші ринки.

Третій момент, який Володимир підняв, це можливість запуску нових форматів пакування для яблук. Вони розглядають різні варіанти, як-от опентопи та пресортований продаж у контейнерах, щоб задовольнити потреби і очікування покупців з різних країн.

І наостанок, він зауважив, що логістика для експорту виглядає оптимістично, адже вартість доставки стабілізувалася, а іноді навіть знижувалася. Все це робить процес експорту більш передбачуваним та ефективним.

Так що, здається, наші яблучка готові підкорювати світ, а українські фермери – справжні майстри своєї справи, які навчилися адаптуватися до будь-яких обставин.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше