Вибір рубрики

Яблука на експорт у 2024 році

04.02.2024

Сьогодні дещо цікаве, що торкається експорту яблук з України. Володимир Гуржій, котрий керує компанією USPA Fruit, поділився декількома захопливими трендами на майбутній сезон 2023/24.

Перше, що він зазначив, це те, що ціни на експортні яблука, скоріш за все, не впадуть, а будуть або стабільними, або навіть трохи піднімуться. Він радить українським виробникам уважно ставитись до своїх розрахунків, адже зберігання теж коштує.

Другий тренд, про який він говорить, це розширення ринків збуту. Виглядає на те, що українські яблука будуть все частіше відправлятися до Центральної Азії через узбецьких операторів та до Іраку через турецьких операторів, а також на інші ринки.

Третій момент, який Володимир підняв, це можливість запуску нових форматів пакування для яблук. Вони розглядають різні варіанти, як-от опентопи та пресортований продаж у контейнерах, щоб задовольнити потреби і очікування покупців з різних країн.

І наостанок, він зауважив, що логістика для експорту виглядає оптимістично, адже вартість доставки стабілізувалася, а іноді навіть знижувалася. Все це робить процес експорту більш передбачуваним та ефективним.

Так що, здається, наші яблучка готові підкорювати світ, а українські фермери – справжні майстри своєї справи, які навчилися адаптуватися до будь-яких обставин.

Схожі новини:

02.03.2024

Для любителів пива та морозива

Передаю вам новину, яка точно здивує всіх любителів пива та морозива. Уявіть собі, ірландські майстри...

Детальніше

02.03.2024

Від поля і ферми до смачної ковбаски

Гей, ви чули останні новини про «Барком»? Компанія з Львова, що випускає ту смачненьку «Родинну...

Детальніше

02.03.2024

Сертифікація на сою

Євросоюз, де ми так любимо продавати нашу сою, ввів нові правила для всіх, хто хоче...

Детальніше