Вибір рубрики

Яка вартість малини для заморозки

24.06.2024

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових закупівель лише стартує. За інформацією EastFruit, ціни можуть значно варіюватися залежно від регіону. Наприклад, у центральних і західних областях ціни трохи вищі, а у Вінницькій і Хмельницькій областях — досить низькі.

Ціни на малину для заморожування в різних областях розкидані від 35 грн/кг до 50 грн/кг, що не завжди влаштовує фермерів, адже вони знають про значне зростання цін на зовнішніх ринках у порівнянні з минулим роком.

Заморожувальники, враховуючи нестабільність енергопостачання в країні, можуть бути обережні з цінами, враховуючи високі ризики та зростаючі витрати на електроенергію. Це може підштовхнути їх до швидкого продажу малини «з коліс», що потенційно впливає на зниження ціни.

Вартість збору малини цього року, за прогнозами, зросте до 50 центів за кг, а глобальні ціни на заморожену малину високої якості можуть досягати $3 за кг. Українські заморожувальники теоретично могли б платити близько 60 грн/кг, що становить приблизно $1,5 за кг, навіть враховуючи нові ризики.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше