Вибір рубрики

Якість продукції висока

14.04.2024

Голова Держпродспоживслужби, Сергій Ткачук, розказав цікаві новини про українську продукцію на світовому ринку. Виявляється, українське зерно та інші види продукції добре стоять на ринку, відповідаючи всім міжнародним стандартам якості. І навіть коли в Польщі виникали протести та відкривалися українські зерновози, ніякої негативної інформації не надходило. Це говорить про те, що інколи трапляються поодинокі випадки неналежної якості, але в цілому українська продукція має високу якість.

Також були випадки, коли інші країни скаржилися на якість м’яса птиці з України, але виявилося, що це були помилки в їхніх системах контролю. Українська сторона провела перевірки та запросила іноземних колег пересвідчитися в якості продукції, і зрештою заборону на експорт скасували.

Ось так, українська продукція продовжує підтверджувати свою якість на світовій арені, і Держпродспоживслужба разом із українськими виробниками та експортерами активно працює над тим, щоб усі світові споживачі знали, що українська продукція — це висока якість та безпека. Україна стає синонімом якості та надійності у світі, і це чудово!

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше