Вибір рубрики

Євроінтеграція у молочній галузі

18.05.2024

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не здаються! Агропортал з експертами каже, що ми можемо бачити більше української молочки на європейських ринках. 9 травня Спілка молочних підприємств України підписала меморандум з Європейською молочною асоціацією. Це знак, що наші молочні продукти стають все більш популярними в Європі.

Тарас Висоцький, наш тимчасовий міністр агрополітики, каже, що ми активно працюємо над розвитком молочної галузі і співпрацею з Європою. А Віктор Канцурак з Мінагрополітики вважає, що без України Європа не буде повноцінною, особливо в аграрній сфері.

Олександр Гайду з Комітету ВРУ каже, що наша євроінтеграція в молочній галузі – це перший крок до гарної співпраці з європейськими колегами. І в Асоціації виробників молока кажуть, що наші ферми продовжують інвестувати у виробництво навіть попри всі ризики.

Ганна Лавренюк з Асоціації виробників молока каже, що ми підтримуємо ідею створення Євроінтеграційного комітету, а Андрій Табалов вірить, що наш молочний сектор може стати одним із найкращих у Європі.

Отже, друзі, виглядає на те, що наша молочка скоро буде ще більш популярною в Європі!

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше