Вибір рубрики

За морозивом скучили?

26.03.2024

Компанія “Рудь” відома далеко за межами України, адже це найбільший експортер українського морозива, яке полюбили у 40 країнах світу! Вони творять близько 300 видів морозива та ще й пропонують широкий асортимент заморожених товарів, від тіста до напівфабрикатів і навіть глазурованих сирків. На початку морозивного сезону завод “Рудь” працює без зупинки, забезпечуючи роботою понад 800 житомирян, де середня зарплата становить 25 тисяч гривень.

Не лише на своєму підприємстві компанія “Рудь” творить робочі місця, а й сприяє зростанню зайнятості на молочних фермах, у виробників обладнання, пакування, інгредієнтів, а також у дистриб’юторських компаніях, в яких працюють тисячі наших співвітчизників.

Це свідчить про величезний мультиплікаційний ефект, який має переробна промисловість на економіку. Держава, підтримуючи одне підприємство, стимулює розвиток цілих галузей завдяки програмам як “5-7-9%”, грантам для бізнесу та іншим ініціативам. Це все про підтримку великої ідеї “Зроблено в Україні”, яка спрямована на розвиток внутрішнього виробництва та посилення економіки нашої країни.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше