Вибір рубрики

Забезпечення м’ясом на щодень

22.04.2024

Українські виробники свинини тримають курс незважаючи на вітри змін, які зараз дмуть на ринку. Асоціація «Свинарі України» запитала у своїх членів, що ті думають про ринкові перспективи, і виявилося, що більшість з них вирішили тримати стейк! Вони не планують змінювати свої стратегії на 2024 рік, навіть попри всі непередбачуваності, що їх оточують.

Цікаво, що 2/3 опитаних не чекають великих змін на ринку до кінця року, але є і ті, хто дивиться в майбутнє з оптимізмом. Майже 85% опитаних робітничих свиноферм мають намір триматися своїх планів, які варіюються від розширення бізнесу до простого ведення звичайної діяльності.

А ще асоціація поділилася оновленими даними про ведучих гравців у світі українського свинарства, і виявилося, що в Україні є 63 таких підприємства, які разом утримують понад 2 мільйони свиней! Це більше 60% усього промислового свинарства країни, що забезпечують нас, звичайних обивателів, м’ясом на щодень.

Так, попри турбулентність часів, наші свинарі мають намір не лише втримати свої позиції, а й розширювати горизонти, використовуючи кожну можливість для росту і розвитку. Звучить як справжній рецепт успіху, чи не так?

Схожі новини:

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше

17.05.2024

Важливість захисту соняшника та сої

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою....

Детальніше

17.05.2024

Рекорд із експорту лохини

У 2023 році Україна встановила рекорд, експортувавши понад 4 тисячі тонн свіжої лохини на зовнішні...

Детальніше