Вибір рубрики

Забезпечує Луцьк перепелиними яйцями

21.04.2024

Ірина Бандура, власниця сімейної перепелиної ферми на Волині, зробила крутий крок у своєму бізнесі завдяки гранту! Вона запустила проєкт “Перепелятко-Бандурятко: від яйця до м’яса”, який не лише підштовхне річний прибуток ферми на 23%, але й допоможе забезпечити харчування ветеранам війни у Волинському обласному шпиталі. І це ще не все, Ірина вже чотири роки тішить Луцьк перепелиними яйцями зі своєї ферми, де мешкає 4000 перепелів.

Після того, як великі виробники на півдні та сході України почали зменшувати обсяги виробництва через війну, Ірина вирішила, що саме час розширюватися. І от, дякуючи гранту від Corteva Agriscience та її участі в програмі TalentA-2023, її мрія про виробництво охолодженого перепелиного м’яса стала реальністю!

Corteva Agriscience вірить, що жінки, які займаються сільським господарством, мають величезний потенціал впливати на продовольчу безпеку та економіку, і Ірина Бандура — яскравий приклад цього. Вітаємо Ірину з новим успіхом і чекаємо на смачні новинки від “Перепелятко-Бандурятко”!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше