Вибір рубрики

Забезпечують роботою місцевих жителів

03.06.2024

Недригайлівська селищна громада на Сумщині, заснована у 2016 році, дійсно рухається вперед з чітким фокусом на аграрний розвиток. Зараз вони активно працюють над новою стратегією розвитку на період з 2025 по 2030 роки. Голова громади Костянтин Волков ділиться, що їхня близькість до лінії фронту вносить свої корективи у життя місцевих: частковий відтік молоді і робочих рук створює виклики для місцевого бізнесу і соціальної сфери.

Із 2022 року в селі Чемоданівка було пошкоджено кілька будівель через вибух авіабомби, і відновлювальні роботи ще тривають. Громада активно працює над відновленням і намагається адаптувати свою інфраструктуру та економіку до нових умов.

На щастя, завдяки стабільній роботі місцевих підприємств, що залишилися вірними громаді навіть у складні часи, вдалося уникнути значного спаду в економіці. Вони не лише забезпечують роботою місцевих жителів, але й сплачують податки, що допомагає підтримувати бюджет громади.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше