Вибір рубрики

Захист соняшнику від хвороб

03.07.2024

Спеціалісти із Ukravit вирішили взятися за важливу справу: захистити соняшники від усіляких хвороб, які їм загрожують. І це не просто так, адже через гідротермічні умови, соняшники зараз у небезпеці через фомоз, альтернаріоз, септоріоз, і ще купу інших хвороб.

Олександр Мигловець, керівник департаменту агротехнологій у Ukravit, пояснює, що через дуже різні умови цьогорічної посівної і травневі приморозки, соняшники в різних регіонах України зазнають різних стадій розвитку. Але незалежно від стадії, важливо не забувати про захист від хвороб, бо в іншому випадку можна втратити понад половину врожаю!

Щоб уникнути цього, Олександр рекомендує фунгіцид Ріальт, який містить піраклостробін та боскалід. Ці речовини допомагають не тільки лікувати, а й захищати рослини, забезпечуючи довгий захисний ефект. І знаєш що? Цей препарат можна навіть застосовувати за допомогою дронів.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше