Вибір рубрики

Заробіток на перепелиних яйцях

14.02.2024

Виявляється, перепелівництво може бути справжнім золотим джерелом для фермерів! Надія Баланюк із Хмельницької області, яка має десятилітній досвід у цій справі, каже, що на 17-й день після того, як ти покладеш яйця до інкубатора, в тебе вже з’являться маленькі перепелята, готові до продажу. Майже миттєвий дохід!

Надія кожного разу закладає 500 яєць, тож у її господарстві завжди близько 2-3 тисячі перепелів. І найкрутіше, що перепілок можна утримувати цілий рік, не так як курей, яких тримають з весни до осені. Вона каже, що найкраще закладати яйця з вересня по травень, а влітку, коли спекотно, вихід з інкубатора гірший, тому краще трохи зменшити кількість птиці.

І знаєш що ще цікаво? Щоб розпочати такий бізнес, тобі знадобиться близько 50 тисяч гривень. Ти можеш купити інкубатор за 10 тисяч, а на решту грошей – клітки, брудери і навіть орендувати приміщення або облаштувати своє. Це справді звучить як прекрасна можливість для тих, хто шукає швидкий і вигідний бізнес у сфері агро!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше