Вибір рубрики

Засіяно демополя бавовником

08.05.2024

В Одеській області цього року планують засіяти демополя з бавовником. Наступного сезону деякі господарства вже планують вирощувати цю культуру у більших обсягах. Про це в інтерв’ю «Українській Службі Інформації» розповів народний депутат та заступник голови Комітету з питань аграрної та земельної політики Степан Чернявський.

Цього року аграрії випробовуватимуть врожайність бавовнику, вивчатимуть потенційні проблеми та економічні аспекти вирощування цієї культури. Чернявський зазначив, що планують створити цілий ланцюг підприємств, які використовуватимуть бавовник для текстильної промисловості, виробництва олії тощо.

Він вважає, що вже за кілька років регіон займатиметься цією культурою на максимум. На думку Чернявського, аграрії півдня давно шукають альтернативу менш прибутковим зерновим культурам.

За його словами, для підтримки українських аграріїв є домовленості із західними донорами та грантовими програмами, які вже розробляються. Вони готові надати фінансову допомогу або підтримати насінням, а також забезпечити технікою для збирання врожаю.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше