Вибір рубрики

Затіняюча сітка від пекучого сонця

29.02.2024

Друзі, маю для вас супер пораду, як зробити ваші рослини щасливими, особливо коли сонце пече не по-дитячому. Знаєте, без трьох речей нашим зеленим друзям не обійтися: потрібен добрий ґрунт, трохи водички та сонячне світло. Але з сонечком треба бути обережними, бо якщо переборщити, то замість користі може бути шкода.

То ж, коли на дворі спека, а сонце жарить, як на пляжі, нашим рослинам треба трішки тіні. І тут на допомогу приходить чарівна затіняюча сітка. Вона як супергерой: захищає від зайвих сонячних променів, але при цьому дає рослинам стільки світла, скільки їм потрібно. А вода через неї пройде, тож рослини не залишаться спраглими.

А ще ця сітка – справжня міс Всесвіт з універсальності. Можна не тільки рослини захищати, але й створювати затінені куточки для відпочинку, або навіть вольєри для пташок зробити. І в теплицях вона – просто знахідка. Літом замість плівки натягнув сітку – і рослини в тепличці як у раю.

У інтернет-магазинах можна знайти сітки на будь-який смак: від легенької тіні до справжнього затемнення. Є на будь-які потреби і пакунки на всі випадки життя. Головне, вибирайте сітку з потрібним ступенем затінення, щоб ваші рослини відчували себе як вдома. І пам’ятайте, вартість сітки залежить від її можливостей, але здоров’я ваших рослин – безцінне!

Схожі новини:

18.06.2024

М’ясні породи корів

Ось що цікавого розповів Олександр Буднік про "Агрікор Холдинг" з ГК "Агрейн". У них є...

Детальніше

18.06.2024

Хімічні і біологічні способи захисту

Привіт! Ось що цікавого розповів Олександр Мороз, головний агроном підприємства "Терезине", на одному з аграрних...

Детальніше

18.06.2024

Експорт соняшникового шроту

За останні дев'ять місяців Україна відзначилася неймовірним експортом соняшникового шроту — майже 3,8 мільйони тонн,...

Детальніше