Вибір рубрики

Заявки на земельні субсидії

30.04.2024

Завтра стартує нова можливість для аграріїв з постраждалих регіонів — вони зможуть подавати заявки на земельні субсидії. Це стосується виробників сільськогосподарської продукції з деокупованих територій та територій, де бойові дії вже завершені. Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомляє, що процес реєстрації для отримання субсидій відкривається у Державному аграрному реєстрі з 1 травня.

Субсидії складатимуть 8 тисяч гривень на гектар для тих, хто володіє або користується до 120 га землі. Заявки прийматимуть до кінця червня цього року, тож у вас є досить часу для підготовки необхідних документів.

Це чудова новина для аграріїв з районів Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей, які визначені як постраждалі від бойових дій.

Така підтримка важлива для відновлення аграрного сектора в умовах воєнного стану і післявоєнної відбудови. Не пропустіть можливість взяти участь та отримати фінансову допомогу для своїх господарств!

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше