Вибір рубрики

Збільшення обсягів надоїв молока

27.06.2024

У травні цього року наші молочно-товарні ферми взялися за старе і продовжили збільшувати обсяги надоїв молока, повідомляє Асоціація виробників молока. Вони кажуть, що це вже на 14% більше, ніж у квітні! Хоча, якщо порівняти з минулим роком, то все ж таки на 3% менше. Але загалом, з початку року і до травня, вони вже надоїли 2,84 мільйони тонн молока, що на 2% менше від минулорічного обсягу.

Особливо вражають підприємства, які в травні виробили аж 262,2 тисячі тонн молока-сировини. Це на 4% більше, ніж у попередньому місяці і в травні минулого року. Загалом, з січня по травень, вони випустили 1,25 мільйона тонн молока, що на 5,6% більше, ніж торік.

А ось у господарствах населення в травні також був приріст надоїв — на 20% більше, ніж у квітні, хоч і на 8% менше порівняно з травнем 2023 року. За перші п’ять місяців року присадибні господарства виробили 1,6 мільйона тонн молока-сировини, що на 7,9% менше, ніж у минулому році.

До речі, деякі області особливо виділились з приростом виробництва: Миколаївська, Харківська, Запорізька, Черкаська та Тернопільська області всі показали приріст від 3% до 6%. Отакі вони, наші молочні новини!

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше