Вибір рубрики

Збільшення підтримки для виноградарів

06.03.2024

Уряд України вирішив збільшити підтримку для наших виноградарів! Тепер, якщо ви мрієте про власний виноградник, можна отримати до 330 тисяч гривень на висадку одного гектара. Це на цілих 105 тисяч більше, ніж було раніше. І найкраще те, що ці гроші вам не доведеться повертати, якщо ви все зробите за правилами і створите нові робочі місця. І не просто так, а до 10 мільйонів гривень можна набрати в грантах!

Тарас Мельничук, наш представник у Верховній Раді, також додав, що зміни дошкулять ще більше підтримки бізнесу, зокрема для тих, хто хоче займатися садівництвом, ягідництвом або виноградарством. Тепер можна отримати гранти навіть для висадки насаджень на суміжних земельних ділянках. І ще, якщо ваш грант був схвалений на кінець року, але кошти не встигли надійти, не переймайтеся – переказ відбудеться в наступному бюджетному періоді.

Коротше кажучи, уряд робить усе, щоб підтримати аграріїв і допомогти їм розвиватися. Тож якщо у вас є мрія про власний виноградник або сад, то зараз саме час діяти!

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше