Вибір рубрики

Збір врожаю озимого гороху

26.06.2024

Агрофірми «Полтавазернопродукт» та «Добробут», які є частиною великого агропромхолдингу «Астарта», почали збирати врожай озимого гороху. Цікаво, що обидві ці фірми вперше вирощували цю культуру. Вони висадили горох на площі приблизно 300 гектарів у кожному господарстві, уявляєш?

Тепер про культури: у «Добробуті» вирощували сорти Морозко та Гамбіт. Після збору врожаю горох пішов на елеватор для очищення, а солома була стюкована і відправлена на ферму, де її використають у раціоні харчування великої рогатої худоби.

Агропромхолдинг «Астарта» це взагалі круті хлопці, вони велика штука на аграрній карті України, активні по цілій купі областей, з цукровими заводами, молочними фермами і величезним земельним банком. Так що наші аграрії не просто такі собі фермери, а справжні профі у своїй галузі!

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше