Вибір рубрики

Збирають перші кавуни

04.07.2024

Вже з’явилися перші місцеві кавуни урожаю 2024 року на українських ринках! Цього року сезон кавунів розпочався на кілька тижнів раніше, ніж минулого року, завдяки фермерам з південних областей і Закарпаття, які вже взялися за збирання.

Зараз ці свіжі літні ласощі продаються поодинокими господарствами, і поки що за цінами 20-26 грн за кілограм ($0.49-0.64/кг), але це лише початок. Аналітики EastFruit кажуть, що обсяги поки що невеликі, і ціни на стартові партії вищі на 11% порівняно з початком минулого сезону.

Всі чекають, що масовий продаж кавунів в Україні розпочнеться ближче до середини липня. І не виключено, що ціни можуть навіть трохи знизитися, коли пропозиція від місцевих господарств збільшиться. Так що тримаймося, скоро буде багато соковитих кавунів на кожному кроці!

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше