Вибір рубрики

Зелені екоферми України

04.06.2024

У селі Пархимів на Чернігівщині зелена екоферма «Копиця сіна» розпочала свій сезон 13 квітня. Цього року, через певні обмеження, самозбір полуниці поки що призупинений, але відвідувачі можуть купити вже зібрану полуницю і просто насолоджуватися прогулянкою по фермі. Вхід для дорослих становить 120 грн, для дітей від трьох років – 100 грн, а для найменших та військовослужбовців вхід безкоштовний. Власники ферми запевняють, що повідомлять про відновлення самозбору і запрошують залишатись на зв’язку через соцмережі.

На фермі також можна замовити екскурсії, майстер-класи, організувати бенкети чи взяти в оренду альтанки і апі-будиночки.

Тим часом на Львівщині, у селі Нове Місто, сімейна ферма «Полуничні пагорби» також запрошує гостей. Ціна входу тут – 250 грн, що включає екскурсію тепличним господарством, напої, домашні солодощі, а також дегустацію до півкілограма полуниці, включно з полуницею в шоколаді. Зараз з тунелів усе визбирали, але як тільки полуниця знову достигне, фермери знову радо зустрінуть гостей.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше