Вибір рубрики

Земельну ділянку повернули громаді

22.05.2024

На Хмельниччині відбулася справжня перемога для місцевої громади! Волочиська окружна прокуратура вдало повернула назад до комунальної власності круту земельну ділянку площею аж 300 гектарів, вартістю понад 1 мільярд гривень. Так, ви правильно почули, більше мільярда гривень!

Цю землю якось незаконно захопило приватне підприємство, яке пов’язане з людиною, обвинуваченою в злочинах проти нашої нацбезпеки. Вони хотіли використовувати ці землі для сільського господарства, але не мали на те жодних законних прав, бо ніякі документи на землю їм не видавали.

Так от, прокуратура не забарилася і відстояла інтереси громади в суді. І ось тепер ці ділянки знову належать Волочиській міській раді, яка може їх використовувати на благо всіх нас.

От такі справи, друзі! Завжди приємно чути, коли справедливість перемагає і коли великі ресурси повертаються до громади, яка зможе їх використати для розвитку та покращення нашого життя!

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше