Вибір рубрики

Зерно з урожаю 2024 року

25.06.2024

Українські аграрії вже встигли намолотити понад 100 тисяч тонн зерна з урожаю 2024 року! Тарас Висоцький, тимчасово виконуючий обов’язки міністра аграрної політики та продовольства, поділився цим у телеефірі. Ти уявляєш, тільки минулого четверга цифра була вдвічі меншою — 50 тисяч тонн. Таке швидке зростання!

Збирають наразі в основному ячмінь — і озимий, і частково ярий, а також горох і пшеницю. І ось ще крута новина: прогнозують, що загалом цього року зберуть близько 56 мільйонів тонн зернових та зернобобових. Тарас Висоцький каже, що це дуже непогано.

А ще цього року можемо очікувати додатково понад 20 мільйонів тонн ріпаку, соняшнику, та сої — можливо навіть до 22 мільйонів тонн! Хоча, як зазначив Висоцький, з усіх сільгоспугідь зерно збирають лише з 80%, бо решта, на жаль, зараз у тимчасовій окупації. Та навіть в таких умовах українські аграрії показують чудові результати!

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше