Вибір рубрики

Жінки у бізнесі

31.03.2024

Останнім часом жінки все більше і більше заявляють про себе у світі бізнесу. Ось і свіженькі цифри підтверджують: дами активно відкривають ФОПи і не сидять склавши руки. За даними дослідження від YC.Market та YouControl, минулого року жінки зареєстрували на 45 тисяч більше ФОПів, ніж чоловіки. Це складає 57% від усіх новеньких ФОПів! Більшість цих підприємниць обрали для своїх починань такі галузі як аудит, бухгалтерія та освіта.

Але коли справа доходить до відкриття нових компаній, тут поки що лідирують чоловіки. Жінки минулого року створили лише 24% нових фірм. Зараз в Україні функціонує майже мільйон комерційних компаній, і серед них більше 18% належать жінкам, ще 14% — це спільні підприємства дам та панів.

Щодо великих компаній, то в топ-1000 за виручкою минулого року лише 7% мали кінцевих бенефіціарів-жінок, а 11% компаній мали власників обох статей. Трохи сумно, що 23% компаній взагалі не поділилися інформацією про своїх власників.

У сфері корпоративної власності жінок особливо виблискує аудит та бухоблік — тут дамські компанії складають понад 40%! Ще й туризм, освіта, громадське харчування та легка промисловість популярні серед жіночих підприємств.

В сільському господарстві, електроенергетиці, оптовій торгівлі, нафтогазовому секторі та роздрібній торгівлі жіночі підприємства теж пробиваються на передові позиції, хоч і не так масово, як хотілося б. Жінки в бізнесі — це не лише тренд, а й важливий елемент економіки, що розвивається.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше