Вибір рубрики

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

24.06.2024

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з озимого ячменю на Львівському кластері, а за ним у процес вступили інші кластери. Збирання ячменю скоро зміниться на обмолот озимого ріпаку на початку липня, а середина липня обіцяє старт збирання озимої пшениці.

Компанія планує зібрати врожай із понад 89,5 тис. га: 43,2 тис. га озимої пшениці, 33,4 тис. га озимого ріпаку та 12,9 тис. га озимого ячменю. Через нестабільну погоду навесні, що спричинила пролонговану вегетацію, та посуху в травні, компанія спочатку готувалася до раннього початку жнив, але завдяки червневим дощам ситуація стабілізувалася, дозволивши почати жнива озимого ячменю трохи раніше за середньостатистичні терміни.

Компанія також підготувалася до потенційних викликів, пов’язаних з перебоями в електропостачанні: елеваторні потужності оснащені генераторами. Проте існують труднощі з логістикою та запчастинами для техніки, але все ж таки основні ресурси для збирання врожаю забезпечені. Одне з головних питань, яке може ускладнити збиральну кампанію, — це вивезення врожаю, адже багато перевізників не входять до критично важливих галузей інфраструктури.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше