Вибір рубрики

Жовті живі комочки заселять ферму

11.04.2024

Уявіть собі, у селі Селець Дрогобицької громади на Львівщині стартувала нова справа – відкрили птахоферму на 28 тисяч курчат! Це ініціатива місцевих підприємців із Стрия, які вирішили повернути до життя стару ферму.

Почали з ремонтів у листопаді, і ось, до весни, вже готові до старту. І не просто стартували, а з амбіціями зростати: планують до літа подвоїти кількість курчат до 56 тисяч. Уявляєте?

Наразі трьох місцевих уже знайшли роботу на фермі, і з виростанням кількості птахів, більше людей отримають робочі місця. А продукцію, свіже куряче м’ясо, планують збувати прямісінько тут, на внутрішньому ринку.

Така історія – чудовий приклад того, як можна оживити старі ферми та створити нові робочі місця, надаючи споживачам якісну місцеву продукцію. Все починається з малого – від 28 тисяч курчат до великого птахофермерства, яке живить і одночасно розвиває місцеву громаду.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше