Вибір рубрики

Жир перетворять у батарейку

18.05.2024

Вчені придумали, як перетворити курячий жир на батарейки! Замість того, щоб викидати жир, його можна використовувати для зберігання енергії. Це як зробити з курки замість котлети — суперконденсатор, який живить світлодіоди.

Отже, у світі всі прагнуть до “зеленої” енергії, але дехто ламає голову, куди подіти всю цю енергію, коли її забагато. Як на мене, так це класна ідея — беремо те, що зазвичай викидаємо, і робимо з нього корисні речі.

Вчені кажуть, що з курячого жиру можна зробити вуглецеві електроди для суперконденсаторів. Це такі штуки, що допомагають зберігати енергію. А що? Виявляється, замість того, щоб витрачати купу грошей і забруднювати навколишнє середовище на виробництво дорогих матеріалів типу графену, можна взяти звичайний курячий жир.

І ось ти маєш енергію з курки, яка може живити світлодіоди. Це як два в одному: і не викидаєш жир, і маєш зарядку для своїх гаджетів. Хіба не круто? Такі ось речі допомагають нам не тільки вирішувати проблеми з енергією, але й робити це екологічно та ефективно.

Тож, давайте зберігатимемо енергію в курячому жирі і світитимемо яскравіше!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше