Вибір рубрики

Зменшуємо кількість рослин

10.02.2024

У “СП “НІБУЛОН” вирішили зробити крутий поворот у своїй агростратегії. Тепер замість того, щоб вирощувати чотири-п’ять різних культур на кожному маленькому шматочку землі, вони зосереджуються лише на одній-двох, іноді додаючи третю як “страховку”. Про це розказав Олег Веселов, директор з агровиробництва “НІБУЛОН”.

Вони вирішили відмовитися від вирощування культур, які не зовсім підходять для певної зони. Так, замість кукурудзи в Миколаївській області, тепер на півдні будуть розкидати пшеницю та ріпак, а у центрі й на заході – кукурудзу, соняшник та сою. Звучить як план, який дозволить культурам розкрити весь свій потенціал.

“НІБУЛОН” каже “ні” старій добрій колгоспній системі. Забудьте про централізоване ухвалення рішень та велику кількість персоналу з малопродуктивною технікою. Тепер кожен кластер самостійно вирішує, що їм робити, а стратегічні плани все ще погоджуються на вищому рівні.

Такі зміни не тільки спрощують процеси і роблять їх більш ефективними, а й позитивно впливають на розвиток агросектору в цілому.

Схожі новини:

18.06.2024

М’ясні породи корів

Ось що цікавого розповів Олександр Буднік про "Агрікор Холдинг" з ГК "Агрейн". У них є...

Детальніше

18.06.2024

Хімічні і біологічні способи захисту

Привіт! Ось що цікавого розповів Олександр Мороз, головний агроном підприємства "Терезине", на одному з аграрних...

Детальніше

18.06.2024

Експорт соняшникового шроту

За останні дев'ять місяців Україна відзначилася неймовірним експортом соняшникового шроту — майже 3,8 мільйони тонн,...

Детальніше