Вибір рубрики

Зменшуємо кількість рослин

10.02.2024

У “СП “НІБУЛОН” вирішили зробити крутий поворот у своїй агростратегії. Тепер замість того, щоб вирощувати чотири-п’ять різних культур на кожному маленькому шматочку землі, вони зосереджуються лише на одній-двох, іноді додаючи третю як “страховку”. Про це розказав Олег Веселов, директор з агровиробництва “НІБУЛОН”.

Вони вирішили відмовитися від вирощування культур, які не зовсім підходять для певної зони. Так, замість кукурудзи в Миколаївській області, тепер на півдні будуть розкидати пшеницю та ріпак, а у центрі й на заході – кукурудзу, соняшник та сою. Звучить як план, який дозволить культурам розкрити весь свій потенціал.

“НІБУЛОН” каже “ні” старій добрій колгоспній системі. Забудьте про централізоване ухвалення рішень та велику кількість персоналу з малопродуктивною технікою. Тепер кожен кластер самостійно вирішує, що їм робити, а стратегічні плани все ще погоджуються на вищому рівні.

Такі зміни не тільки спрощують процеси і роблять їх більш ефективними, а й позитивно впливають на розвиток агросектору в цілому.

Схожі новини:

26.02.2024

Лідер виробництва молока та сухого козеїну

О, ти чув про “Молокію”, що в Тернопільській області. Вони займають п’яте місце з виробництва...

Детальніше

26.02.2024

Малий і середній бізнес братимуть дешевше кредит

“Ощадбанк” та міська рада Вінниці вирішили продовжити свою співпрацю на 2024 рік. Вони вирішили допомагати...

Детальніше

25.02.2024

Гроші на теплицю отримали через заявку у “Дії”

З 2012 року ФГ “Волинський сад” займаються садівництвом, вирощуючи яблука і вишні, ну і взагалі...

Детальніше