- Бджолярство
- Гриби, лікарські рослини
- Земля, нерухомість
-
Обладнання
- Системи опалення та вентиляції (52)
- Садово-городній інвентар (0)
- Обладнання та матеріали для пакування (1)
- Обладнання для харчової та переробної промисловості (0)
- Обладнання для теплиць та парників (0)
- Обладнання для тваринництва (0)
- Обладнання для рослинництва (3)
- Обладнання для рибництва (0)
- Обладнання для птахівництва (0)
- Обладнання для бджолярства (0)
- Вагове обладнання (24)
- Освіта
- Послуги
- Працевлаштування
- Птахівництво
- Рибництво, морепродукти
- Рослинництво
- Тваринництво
-
Техніка
- Транспортна та навантажувальна техніка (0)
- Трактори (0)
- Спецтехніка (0)
- Сіялки (1)
- Пально-мастильні матеріали (32)
- Машини для очистки зерна (0)
- Машини для культивації та збору овочів (0)
- Машини для заготівлі кормів (0)
- Машини для внесення добрив та СЗР (0)
- Комбайни (0)
- Інше (15)
- Запчастини (0)
- Жниварки (2)
- Дощувальні машини (0)
- Ґрунтообробна техніка (0)
Зниження цін на сою два тижня поспіль

З середини місяця на ринку відзначається зниження закупівельних цін на соєві боби, це помітно прискорилось минулого тижня, що значною мірою було зумовлено зниженням цін та активності на експортному напрямку.
«На тлі зниження цін переробні компанії почали проявляти більш активний інтерес до закупівлі соєвих бобів, адже їм було необхідно в короткостроковий період сформувати запаси олійної для роботи в середньо- та довгостроковій перспективі.
Водночас спостерігалось суттєве збільшення пропозиції сої від аграріїв, які були готові поступитися в ціні, оскільки більшість із них потребували термінового поповнення обігових коштів напередодні посівної кампанії», — пояснили аналітики у повідомленні ІА «АПК-Інформ».
За матеріалами AgroPortal
Схожі новини:
08.12.2025
Насичений наступний сезон овочів
СТОВ «Воля» з Черкащини готується до дуже насиченого наступного сезону — тут планують вирощувати овочі...
Детальніше07.12.2025
Зберігання овочів до весни
Щоб ваші овочі довго залишалися свіжими і не псувалися, важливо зупинити поширення грибків і бактерій....
Детальніше06.12.2025
Підтримка крафтових фермерів
В Україні стартує масштабна ініціатива, яка має допомогти крафтовим фермерам заявити про себе на всю...
Детальніше