Вибір рубрики

Зниження споживання молокопродуктів

24.06.2024

Відповідно до звіту аналітичної агенції «Інфагро», цьогорічне зниження споживання деяких молочних продуктів не таке різке, як це бувало до війни. Велика частина населення обмежує собі літні відпустки, відповідно менше й споживання сезонних продуктів, як-от сметани до суниць, що закінчується її сезон.

Хоча попит на тривалозберігаюче молоко падає через зростаючу конкуренцію, продажі кисломолочних напоїв досить стабільні. Ціни на свіжі молочні продукти залишаються стабільними, але є ймовірність, що середині літа виробники можуть їх підняти через збільшення виробничих витрат.

Щодо експорту, то темпи відправлення свіжих молокопродуктів сповільнилися, особливо до основного ринку — Молдови. Але є позитивні зрушення в напрямку Німеччини з сирковою продукцією та ультрапастеризованим молоком.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше