Вибір рубрики

Зона нестійкого зволоження

25.03.2024

Гідрометцентр підтверджує, що клімат в Україні міняється стрімко: кожне десятиріччя тепліше за попереднє, а середня річна температура складає 10,5°С. Тетяна Адаменко з Гідрометцентру каже, що клімат в країні стає подібним до того, що був у південних областях, з рекордними температурами та зменшенням опадів. Вже зараз 10 областей потребують зрошення, а на півдні майже всі посіви мають бути під поливом.

В Одеському університеті прогнозують, що якщо нічого не змінити, то до 2030 року урожайність озимих може впасти на 30-50%. На півдні вже важко вирощувати зернові, і кукурудза може зникнути.

Elicit Plant пропонує рішення для рослин, щоб допомогти їм витримувати посуху без втрати урожаю. Володимир Яковенко з Вінниччини, який вирощує кукурудзу та інші культури, використовує продукт Best-a від Elicit Plant, щоб зменшити стрес від посухи. Він помітив, що на ділянках, оброблених Best-a, кукурудза була здоровішою та дала більший урожай.

Зміна клімату вимагає від фермерів шукати нові підходи до вирощування сільськогосподарських культур, зокрема використання інноваційних продуктів, які допомагають рослинам адаптуватися до змінних погодних умов. Elicit Plant пропонує такі рішення, спрямовані на підтримку аграріїв у боротьбі з викликами, пов’язаними з дефіцитом вологи.

Схожі новини:

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше

19.07.2024

Рослини страждають від спеки

Україна останні три тижні потерпає від аномальної спеки, яка серйозно впливає на вирощування овочів та...

Детальніше