Вибір рубрики

Зона нестійкого зволоження

25.03.2024

Гідрометцентр підтверджує, що клімат в Україні міняється стрімко: кожне десятиріччя тепліше за попереднє, а середня річна температура складає 10,5°С. Тетяна Адаменко з Гідрометцентру каже, що клімат в країні стає подібним до того, що був у південних областях, з рекордними температурами та зменшенням опадів. Вже зараз 10 областей потребують зрошення, а на півдні майже всі посіви мають бути під поливом.

В Одеському університеті прогнозують, що якщо нічого не змінити, то до 2030 року урожайність озимих може впасти на 30-50%. На півдні вже важко вирощувати зернові, і кукурудза може зникнути.

Elicit Plant пропонує рішення для рослин, щоб допомогти їм витримувати посуху без втрати урожаю. Володимир Яковенко з Вінниччини, який вирощує кукурудзу та інші культури, використовує продукт Best-a від Elicit Plant, щоб зменшити стрес від посухи. Він помітив, що на ділянках, оброблених Best-a, кукурудза була здоровішою та дала більший урожай.

Зміна клімату вимагає від фермерів шукати нові підходи до вирощування сільськогосподарських культур, зокрема використання інноваційних продуктів, які допомагають рослинам адаптуватися до змінних погодних умов. Elicit Plant пропонує такі рішення, спрямовані на підтримку аграріїв у боротьбі з викликами, пов’язаними з дефіцитом вологи.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше