Вибір рубрики

Зростання цін на цибулю

14.05.2024

Останні два тижні ціни на цибулю в Україні стрімко злетіли — майже у півтора рази! Якщо раніше за кілограм цибулі просили близько 18 гривень, то зараз ціни сягають аж до 22-25 гривень. Таке підвищення змушує постачальників з інших країн обдумати можливість експорту своєї продукції до України, особливо з Узбекистану, де ціни на цибулю значно нижчі.

Цікаво, що, незважаючи на такий стрибок цін, вони все одно вдвічі нижчі, ніж минулого року. Такі коливання цін можуть бути пов’язані зі зниженням температур та ранніми заморозками, які могли пошкодити посіви ранньої цибулі.

Також аграрії в Україні зараз готуються до нового сезону збору врожаю, який почнеться приблизно через місяць. Але поки що ціни на цибулю залишаються високими, і багато хто з них сподівається на додаткові поставки з-за кордону, щоб задовольнити потреби ринку до наступного врожаю.

Тож, якщо ви любите цибулю, зараз час слідкувати за цінами — можливо, вони ще зміняться!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше