- Бджолярство
- Гриби, лікарські рослини
- Земля, нерухомість
-
Обладнання
- Системи опалення та вентиляції (46)
- Садово-городній інвентар (0)
- Обладнання та матеріали для пакування (1)
- Обладнання для харчової та переробної промисловості (0)
- Обладнання для теплиць та парників (0)
- Обладнання для тваринництва (0)
- Обладнання для рослинництва (3)
- Обладнання для рибництва (0)
- Обладнання для птахівництва (0)
- Обладнання для бджолярства (0)
- Вагове обладнання (24)
- Освіта
- Послуги
- Працевлаштування
- Птахівництво
- Рибництво, морепродукти
- Рослинництво
- Тваринництво
-
Техніка
- Транспортна та навантажувальна техніка (0)
- Трактори (0)
- Спецтехніка (0)
- Сіялки (1)
- Пально-мастильні матеріали (38)
- Машини для очистки зерна (0)
- Машини для культивації та збору овочів (0)
- Машини для заготівлі кормів (0)
- Машини для внесення добрив та СЗР (0)
- Комбайни (0)
- Інше (16)
- Запчастини (0)
- Жниварки (2)
- Дощувальні машини (0)
- Ґрунтообробна техніка (0)
Зростання цін на м’ясо

Ціни на охолоджене м’ясо в національних супермаркетах продовжують зростати, і це стосується не лише курятини та яловичини, але й свинини. Аналітики з Асоціації «Свинарі України» розповіли, що у вересні ціни на м’ясо збільшилися на 2-3%, порівняно з серпнем. Свинина, наприклад, подорожчала на 1,9%, досягнувши 203,5 грн за кілограм, хоча це все одно трохи дешевше, ніж торік у цей період.
Найбільше піднялася в ціні стегнова частина свинини – майже на 4,6%, або на 7,5 грн за кілограм. Інші відруби теж здорожчали, але в межах 3-4 грн за кілограм. А от свиняча вирізка, хоч і зросла у вартості менш помітно, все ж вдарила по кишені споживачів.
Цікаво, що ціни на полицях супермаркетів не завжди співпадали зі змінами на ринку закупівлі свинини. Якщо в серпні вони йшли синхронно, то на початку осені ситуація змінилася. У вересні закупівельні ціни на свинину знизилися, а ось у роздрібі вартість продовжувала рости. Однак ближче до кінця місяця супермаркети швидко відреагували на корекцію закупівельних цін, хоч і з невеликим відставанням.
Схожі новини:
29.12.2025
Споживання пастернаку зростає
Світ дедалі більше смакує пастернаком — попит на цей коренеплід стабільно зростає, адже він корисний,...
Детальніше28.12.2025
Змішаний горіховий сад
Історія фермерського господарства «Світанок Старі Маяки» — це справжня пригода, яка почалася з помилок у...
Детальніше27.12.2025
Повернення форелі у річки
У Карпатах вирішили оригінальним і природним способом зменшити кількість зустрічей диких хижаків із людьми. Через...
Детальніше