Вибір рубрики

Зростання цін на яблука

10.04.2024

Ціни на яблука в Україні цього року як на гойдалках – летять вгору і встановлюють рекорди, ніби хтось з них робить золоті яблучка для королівського столу. В «Шуварі», знаєте, такому відомому ринку, кажуть, що середня ціна на яблучка вища на цілих 25-30% порівняно з минулим роком. Ви уявляєте?

Та ще й кажуть, що справа не тільки в тому, що яблук якісних на всіх не вистачає, а й в тому, що хитрі садівники тримають найкращі плоди на потім, щоб весною та влітку продати їх за ще більшою ціною. А це ж означає, що ціни можуть підскочити ще вище, коли всі зрозуміють, що запаси тануть, як сніг на сонці.

Тетяна Попович із «Шувара» каже, що намалювати точну картину того, як будуть коливатися ціни навесні, – завдання не з легких. Але якщо дивитися на те, як ринок зазвичай реагує на меншу кількість свіжих овочів та фруктів після зими, то маємо готуватися до того, що за яблука доведеться викласти ще більше. Тож якщо ви – яблучний фанат, то можливо варто подумати про запаси вже зараз.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше