Вибір рубрики

Зростання виробництва зернових культур

05.02.2024

Світ на порозі досягнення рекорду у виробництві зернових у 2023 році – аж 2836 мільйонів тонн. Це на 1,2% більше, ніж у попередньому році. Здається, фермери та агрономи по всьому світу доклали чималих зусиль, щоб досягти таких результатів.

Особливо вражаюче збільшення показників виробництва кукурудзи – в Канаді, Китаї, США та Туреччині. Вони не лише покращили врожайність, але й збільшили посівні площі. В результаті, виробництво фуражних зернових сягне небаченого рівня в 1523 мільйонів тонн.

А ще споживання зернових у світі має зрости до 2822 мільйонів тонн у сезоні 2023-2024 років. Особливо збільшиться споживання на корми в ЄС, Австралії та США.Запаси зернових у світі залишаються на прийнятному рівні – майже 31,1%, що вище, ніж минулого сезону.

І ще одна гарна новина: обсяг світової торгівлі зерновими має зрости, особливо завдяки фуражним зерновим. Так що, виглядає, ми маємо всі шанси на добробут і стабільність у світі зернових.

Схожі новини:

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше

19.07.2024

Рослини страждають від спеки

Україна останні три тижні потерпає від аномальної спеки, яка серйозно впливає на вирощування овочів та...

Детальніше