Вибір рубрики

Агроволокно від АгроВсесвіт

06.01.2024

Агроволокно – легкий матеріал виготовлений з чистих компонентів, відсутні в ньому токсичні речовини, і не завдає шкоди навколишньому середовищу. Він створюється за допомогою поліпропілену, використовуючи метод термоскріплення.

Агроволокно широко використовується як покривний шар на грунти для вирощування овочі та фрукти, такі як полуниця, помідори, огірки і інші, використовувати для вирощування перцю, ягід і квітів як на відкритому ґрунті, так і в теплиці.

Для господарів маємо такі переваги, як ефективна взаємодіє з пропусканням повітря, що запобігає гниттю продуктів і уникненню утворення плісняви при використанні. Також, волокно ефективно утримує вологу, що забезпечує збереження полотна сухим і збереження його початкової легкості.

Переваги агроволокна представлено в АгроВсесвіті:

– Надійний захист від зовнішнього впливу: Агроволокно надійно захищає від негативного впливу сонця, вітру та дощу.- Захист рослин від зовнішніх подразників: Матеріал ефективно оберігає рослини від птахів та різноманітних комах.
– Стійкість до заморозків: Агроволокно дозволяє рослинам переживати заморозки до -5 градусів за Цельсієм, не допускаючи остигання ґрунту.
– Збереження вологи в ґрунті: Матеріал попереджає втрату вологи, що рятує рослини від негативного впливу посухи.
– Зручність поливу: Агроволокно не вимагає зняття для поливу рослин, забезпечуючи зручність в догляді.
– Створення комфортного мікроклімату: Використання агроволокна сприяє створенню ідеального мікроклімату, в якому рослини відчувають себе комфортно.
– Прискорення дозрівання: Овочі та ягоди під агроволокном дозрівають швидше, ніж зазвичай.
– Вирощування смачних та здорових продуктів: Завдяки агроволокну можна отримати смачні та здорові продукти як раннього, так і пізнього врожаю.

Придбане агроволокно може прослужити власнику протягом 4 сезонів, що значно раціоналізує бюджет власника.

Схожі новини:

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше

19.07.2024

Рослини страждають від спеки

Україна останні три тижні потерпає від аномальної спеки, яка серйозно впливає на вирощування овочів та...

Детальніше