Вибір рубрики

Багато спільних точок для співпраці

05.07.2024

Українські виробники борошна та круп не створюють жодної загрози для європейського харчового ринку. Цього року на Європу припадає лише трохи більше 80 тисяч тонн нашої борошномельної продукції, що є менше 1% від загального обсягу торгівлі цими товарами. Про це розповів Родіон Рибчинський, директор Спілки борошномелів України, під час дискусії з польськими колегами.

Родіон зазначив, що Європа для українських виробників — це скоріше тимчасовий ринок, адже зазвичай основними ринками для нашої продукції були країни Близького Сходу та Африки. Через військові дії ці ринки зараз недоступні, тому експорт в ЄС набуває особливого значення. Що важливо, якість української продукції високо оцінюється європейськими споживачами.

Для подальшого успіху на європейському ринку, українським виробникам необхідно дотримуватися всіх технічних регламентів та норм безпеки, що гарантує високу якість продукції на кожному етапі виробництва. Родіон висловив готовність українських переробників йти цим шляхом, зокрема з допомогою польських колег, які мають великий досвід у цій сфері. Також він згадав про плани проведення спільних семінарів для обміну досвідом, акцентуючи на тому, що спільних точок для співпраці у нас набагато більше, ніж викликів.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше