Вибір рубрики

Цікавий досвід вирощування сої

21.06.2024

Цей сезон для української сої може стати дійсно особливим! Велика кількість новачків приєдналася до вирощування цієї культури, завдяки надзвичайно теплій і ранній весні. Це спричинило активне використання складських запасів, і деколи логістика навіть не встигає за темпом посівних робіт.

Цікавий досвід у цьому напрямку має група компаній «Агропросперіс», яка виробляє близько 1,5 мільйона тонн агропродукції щороку. Їхні агротехнологічні підходи із використанням біопрепарату «Оптімайз 400» допомагають захистити врожай сої від ризику втрат, особливо під час аномально ранньої посівної.

Євгеній Поляков, керівник «Старокостянтинів Агро» та експерт із 16 роками досвіду в агроіндустрії, обирає насіннєвий матеріал, звертаючи увагу на сорти з канадським походженням, які зазвичай показують кращі результати. Вони теж вдаються до інокуляції насіння, використовуючи власні лінії для обробки насіння, що дозволяє ефективно зберегти їх якість і забезпечити однорідну інокуляцію.

Зараз, як ніколи, важливо планувати посів з урахуванням погодних умов, щоб уникнути ризиків, які може принести рання весна. Усе це допомагає мінімізувати втрати та забезпечити стабільність врожаю, незважаючи на виклики природи.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше