Вибір рубрики

Діалог між фермерами і бджолярами

05.07.2024

Ось чудова новина для тих, хто цікавиться сільським господарством і бджільництвом! Коли бджоли опилюють культури, це може збільшити урожай ріпаку на 10-20% і соняшнику до 30%. Це не тільки корисно для аграріїв, але й пасічники отримують більше меду, особливо якщо поля добре захищені від шкідників. Обидві сторони бачать переваги в цій співпраці і шукають шляхи для її покращення.

Навіть попри нелегкі часи, Міністерство аграрної політики України підтримує важливий діалог між пасічниками, агровиробниками і місцевими владами. Вони впевнені, що складний період без діалогу вже позаду і не повернеться.

Що стосується ініціатив, то запроваджено спеціальний моніторинг для збору інформації про можливу загибель бджіл, і хоч цей процес добровільний, він відкритий для участі пасічників та інших зацікавлених сторін.

Крім того, є новий законопроект, який впроваджує електронну систему попереджень для пасічників про використання пестицидів. Такі кроки спрямовані на те, щоб кожен, хто має стосунок до аграрного сектору, міг бути в курсі та захищений.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше