Вибір рубрики

Експорт українського меду у Китай

11.02.2024

Після тривалої підготовки, яка почалася ще у 2019 році, нарешті оголошено, що ринок Китаю відкрито для українського меду.

Китайський ринок – це величезна можливість для наших медових бізнесів, адже він відомий своїми величезними обсягами та перспективами для експортерів. Таке розширення ринків збуту – це просто чудова новина, особливо в такий непростий для країни час.

Міністр закордонних справ України, Дмитро Кулеба, наголосив на важливості підтримки українських експортерів та відкриття нових ринків для них. Це не лише допомагає бізнесу заробляти гроші, а й позитивно впливає на економіку країни в цілому.

Якщо ти мріяв розширити свій бізнес та вивести український мед на міжнародний ринок, особливо в Китай, зараз саме час почати. А щоб все пройшло гладко, не забудь ознайомитися з Методичними рекомендаціями для державних ветеринарних інспекторів та операторів ринку. Це допоможе тобі зрозуміти всі нюанси експорту меду до КНР.

Схожі новини:

25.07.2024

Можна збільшити врожай картоплі

У Сумській області можна зібрати три врожаї картоплі за один рік, і це доводить Владислав...

Детальніше

24.07.2024

Зміни клімату усе складніші для аграріїв

Українські фермери сильно відчувають на собі зміни клімату. Цього року неабияка спека змусила агровиробників задуматися...

Детальніше

23.07.2024

Кали ростуть на городі

Ви чули про город Василя Романчака з Підгайчиків, що на Тернопільщині? Це щось зовсім особливе!...

Детальніше