Вибір рубрики

Експорт українських вин

12.01.2024

На думку засновника фестивалю Kyiv Food and Wine Festival і амбасадор українських вин Сергій Клімов-Українське вино — найбільш нерозкритий продукт аграрного сектору з величезним потенціалом(висловлення у колонці Forbes).

Україна, за даними Офісу з розвитку підприємництва та експорту, на зовнішні ринки у 2022 році вин та вермутів на суму $9,07 млн, а в 2023 році загальний експорт українських вин за девʼять місяців склав $8,12 млн. Найбільше українських вин придбала Румунія, вперше у списку десяти найбільших покупців — Японія та Швеція.

За матеріалами agroportal.ua стало відомо: Сергій Клімов зазначив, що наприкінці 2023 року на ринку країн Балтії представлено вже сім українських виноробень: це Beykush Winery, Stakhovsky Wines, Villa Tinta, Father’s Wine, Frumushika Nova і Chateau Chizay. Сім — у Японії: Stakhovsky Wines, Beykush Winery, Father’s Wine, Villa Tinta, My Wine, Chateau Chizay і 46 parallel. На ринку Швеції їх чотири: Shabo, Odesos, Koblevo, Oreanda. Укладені контракти з пʼятьма іншими, у процесі — домовленості із Beykush Winery.

На ринку Великої Британії представлено Beykush Winery та Bolgrad, незабаром доєднаються ще 6. У США уже вийшли Artwinery та Chateau Chizay, і скоро зʼявляться Beykush Winery, Stakhovsky Wines та Villa Tinta.

Схожі новини:

29.05.2024

Орендна плата за землю

В Україні виникла нова ініціатива, яка торкається орендної плати за землю. Нещодавно в Верховній Раді...

Детальніше

29.05.2024

Активний захист посівів від хвороб

Аграрії на Україні майже завершили весняну посівну кампанію, активно завершуючи посів сої та кукурудзи. Вони...

Детальніше

29.05.2024

Корисний батат на ділянці

Алла Данилова з Кривого Рогу стала справжнім майстром у вирощуванні батату. На своїй ділянці у...

Детальніше