Вибір рубрики

Фінансування для фермерів

09.02.2024

Ось щось дуже круте для фермерів! Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві вирулив на арену з першою гарантією на банківський кредит. Першим щасливчиком став підприємець з Дніпропетровщини, який вирішив підсилити свій бізнес кредитом на 870 тис. грн для обігових коштів. Так, в межах держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%» це стало можливим.

Цей фонд – це такий фінансовий тато для малих та середніх фермерів, обіймаючи їх надійним захистом, гарантуючи українським банкам до 50% зобов’язань за кредитом. Фонд підтримає на інвестиційні кредити до 7 років, на покупку землі – до 10 років, і навіть на поточні потреби – до 3 років. І все це до 30 млн грн.

Щоб потрапити під крило фонду, треба мати кілька козирів у рукаві: бути в Державному аграрному реєстрі (ДАР), маєш господарювати на площі до 500 га і мати хоча б рік досвіду в агробізнесі.

Отже, якщо ти фермер, що мріє про розвиток свого господарства, але фінанси тримають за плечі – тут тобі і карта до скарбу! Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві може стати тим плечем, на яке ти завжди міг опиратися.

Схожі новини:

25.07.2024

Можна збільшити врожай картоплі

У Сумській області можна зібрати три врожаї картоплі за один рік, і це доводить Владислав...

Детальніше

24.07.2024

Зміни клімату усе складніші для аграріїв

Українські фермери сильно відчувають на собі зміни клімату. Цього року неабияка спека змусила агровиробників задуматися...

Детальніше

23.07.2024

Кали ростуть на городі

Ви чули про город Василя Романчака з Підгайчиків, що на Тернопільщині? Це щось зовсім особливе!...

Детальніше