Вибір рубрики

Фінансування для фермерів

09.02.2024

Ось щось дуже круте для фермерів! Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві вирулив на арену з першою гарантією на банківський кредит. Першим щасливчиком став підприємець з Дніпропетровщини, який вирішив підсилити свій бізнес кредитом на 870 тис. грн для обігових коштів. Так, в межах держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%» це стало можливим.

Цей фонд – це такий фінансовий тато для малих та середніх фермерів, обіймаючи їх надійним захистом, гарантуючи українським банкам до 50% зобов’язань за кредитом. Фонд підтримає на інвестиційні кредити до 7 років, на покупку землі – до 10 років, і навіть на поточні потреби – до 3 років. І все це до 30 млн грн.

Щоб потрапити під крило фонду, треба мати кілька козирів у рукаві: бути в Державному аграрному реєстрі (ДАР), маєш господарювати на площі до 500 га і мати хоча б рік досвіду в агробізнесі.

Отже, якщо ти фермер, що мріє про розвиток свого господарства, але фінанси тримають за плечі – тут тобі і карта до скарбу! Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві може стати тим плечем, на яке ти завжди міг опиратися.

Схожі новини:

02.03.2024

Для любителів пива та морозива

Передаю вам новину, яка точно здивує всіх любителів пива та морозива. Уявіть собі, ірландські майстри...

Детальніше

02.03.2024

Від поля і ферми до смачної ковбаски

Гей, ви чули останні новини про «Барком»? Компанія з Львова, що випускає ту смачненьку «Родинну...

Детальніше

02.03.2024

Сертифікація на сою

Євросоюз, де ми так любимо продавати нашу сою, ввів нові правила для всіх, хто хоче...

Детальніше