Вибір рубрики

Генератори для аграріїв

30.03.2024

О, слухай, от вже хороша новина від Організації Об’єднаних Націй з питань харчування та сільського господарства, коротше, ФАО. Вони вирішили зробити таку фішку: з фінансовою підмогою від уряду Німеччини подарують дизельні генератори нашим агропродовольчим виробникам, що мають велике значення для виготовлення та переробки основних продуктів харчування. Це щоб наші аграрії могли спокійно працювати, навіть коли світло вимкнуть або якась інша енергетична криза станеться.

Програма ця охоплює дев’ять областей України, серед яких Сумська, Чернігівська, і так далі, аж до Херсонської. Це все для того, щоб підняти самодостатність і витривалість наших виробників до нового рівня.

Хто хоче приєднатися і отримати такий генератор, має встигнути подати заявку з 28 березня до 7 квітня 2024 року. Заявки приймають від тих, хто займається тваринництвом, агропереробкою, виробляє основні продукти харчування, зберігає овочі та фрукти на холоді, або надає важливі послуги для харчових ланцюгів.

Але так, вони попереджають, що генераторів у них не безмежна кількість, тому не всі заявники зможуть отримати допомогу. Тому хто швидше подасть заявку, того і обслуговують. І після того, як розглянуть всі заявки, повідомлять, кому пощастило отримати генератор, і де його можна буде забрати. Отакі пироги, кажу тобі, гарна річ, коли є така підтримка!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше